Plány, škrty – termínovka 2015

A kam se chystáš příští rok? V poslední době, nejen mezi běžci, jedna z nejrozšířenějších otázek.

terminovka2015
ručně, stručně…

Neplánuji takové množství “stovek”. I když byly všechny, co jsem u nás absolvovala, super, tak už se mi asi nechce pobíhat po nocích. Asi stárnu a raději se vyspím a taky ráda pořádně závodím.  Na CS1000 se vrátím, až budu ještě starší, moudřejší a  budu si užívat poznávání koutů naší země jen tak, bez ambicí. :)

Doba se zrychluje, včetně běžců a tak se o to taky pokouším, lehce organizovaným tréninkem. Jsem zvědavá, jestli se to  nějak projeví v ultra závodech.  Je mi jasné, že pořád budu po 4 hodinách na trati umírat, ale bylo by fajn být aspoň blíže k cíli.

Termínovka je zatím značně nepřehledná. Už odpočítávám dny do startu Transvulcanie na La Palmě, kam se jistojistě podívám. A potom je to ve hvězdách, silně optimistická varianta hraničící se zázrakem počítá s tím, že bych jela na Mistrovství světa v Ultra Trailu do Annecy i na Mistrovství Evropy ve skyrunningu (ITT – Ice Trail Terantaise 65km/5000+), což by bylo jedním slovem báječné. Pokud se to povede (budu ve skyrunningové repre), snažila bych se bodovat v nějakém dalším závodě Skyrunners®  World Serie na území Evropy. Tedy naplánovat cestu na sever do Tromsa na Tromso Hamperokken SkyRace 45km/4400+.  V případě, že se na mě usměje štěstí a vylosojí mě, mrknu se i na Ultra Pirineu (103km/6300+) do Španělska.

A když ME nevyjde, zajedu se se podívat za hranice na Zugspitz Ultratrail (100km/5420+). Vloni mě dostala trasa NTSky (100km/ 5280+) po hřebeni Nízkých Tater, láká mě ji vyzkoušet znova, tentokrát v genderově monotónním složení.

Tenhle rámcový rozvrh bych chtěla doplnit o kratší závody v horách i na silnici, třeba zkusit i klasickou desítku. Závody ze série Salomon Trail Running Cup vypadají lákavě. Taky jsem zvědavá, až bude odtajněna konkrétní podoba závodů z české skyrunningové série v Krkonoších a na Kralický Sněžník. Plány by byly, hlavně doufám, že se při tom pobíhání budu dobře bavit, poznám nová skvělá místa a lidi a ve zdraví to přežiju :)

Advertisements

4 thoughts on “Plány, škrty – termínovka 2015

 1. :) tady se to pilne planuje:), to drzim palce.. Ovsem nezapomen, ze i nam obycejnym se neco objevuje v kalendari.. a tak hupky supky a pis dalsi dil (ultra) rad ultra pro lamy a podobnou zvirenu:).
  Diky predem, MSF! 12:)

  Like

 2. první půlka roku se vyjasnila, to je pravda, budu se snažit to nepoto… a na dalším díle UTD pracuji – lamích zážitků, převážně vlastních, mám v zásobě stále dostatek :)
  děkuji a přeji ať se i Tobě podaří naplánovat vše podle představ a snad se někde brzy potkáme! Zuzka

  Like

 3. Gratulace k reprezentaci!!!!
  Nesmis byt zase tak skromna:)
  Pro “lami” zazitky.. to jsme tu my..:).. skutecne a nadsene lamy..:)
  Nicmene — mozna prave proto — se na Tvoje rady a postrehy.. tesime..:)
  MSF! Drzim(e) palce!! 12:)

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s